STRONA GŁÓWNA BRENNEN PRODUKTY KONTAKT

Nasze produkty


Czy marzyliście kiedyś o własnym kominku przy którym moglibyście spędzać długie wieczory wpatrując się w trzaskające w ogniu drewno i delektować się klimatem jaki daje blask ciepłych kolorów palonego drewna? Zapewne jednocześnie pojawiała się myśl, że kominki zarezerwowane są tylko dla posiadaczy domów...Teraz możesz mieć swój wymarzony kominek. Wymagane jest tylko gniazdko elektryczne.

Grupa AHM specjalizuje się w sprzedaży wysokojakościowych kominków elektrycznych i żeliwnych wkładów kominkowych. Posiadaczy tradycyjnych kominków spalinowych nie trzeba do nich przekonywać.

Korzyści płynące z posiadania komika elektrycznego są oczywiste. Niskie koszty produktu i montażu, ponieważ jedynym wymogiem jaki trzeba spełnić jest dostęp do standardowego gniazda elektrycznego 220 – 230 V. Kolejnym atutem posiadania takiego kominka jest wydajność i oszczędność. Kominki elektryczne to brak strat ciepła i stuprocentowa wydajność elektryczna. Dodatkowo efekt świetlny jaki zapewniają nasze kominki elektryczne działa niezależnie od emisji ciepła co znaczy, że można się nim cieszyć przez cały rok, również w lecie bez obawy oparzenia, tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych kominków.

Z uwagi na to, że sprzedawane przez nas kominki elektryczne nie wymagają dodatkowych przewodów instalacyjnych można je usytuować w dowolnym miejscu domu. Mobilność sprzedawanych przez nas kominków pozwala na montaż w miejscach gdzie dotychczas wykluczały go względy manufakturowe, takie jak wielkość pomieszczeń, przepisy BHP oraz regulacje prawne dotyczące budynków zabytkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą linii produktów o nazwie „Eko-kominki”.

Marka Brennen należy do:
Ahm Group Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 4
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel. (+48 22) 765 80 00
tel./fax: (+48 22) 765 41 89
kom. (+48) 604 392 732
e-mail: biuro@ahm.pl